next up previous
Next: Inzerce Up: CHYN4_00 Previous: Volby 2000

Rozhovor s . . .

Bývalý podnik s názvem Scarlett má od letošního září nové nájemce. Jelikož byl tento podnik znám především pořádáním diskoték, které mnohdy končily demolováním plotů, rvačkami a jinými nepravostmi, položil jsem pánům Martinovi a Pavlovi Kostrbelovým, kteří podnik nyní provozují, několik otázek.Co Vás vedlo ke změně již zavedeného názvu Scarlett na Music Bar Chýně?

Jak si všichni občané Chýně mohli povšimnout, nejde jen o změnu názvu, ale pustili jsme se i do nové fasády, rekonstrukce oken a dalších úprav, včetně úklidu zahrady. Ve chvíli, kdy jsme začali uvažovat o provozování podniku, nám již bylo jasné, že podnik nemá valnou pověst, a bude tedy nutné začít takřka od nuly. To současně nese i celkovou změnu stylu podniku, přirozeně včetně názvu.

Proč právě Music Bar Chýně?

Nezastíráme, že podnik je zaměřen převážně na mladší věkovou skupinu pro kterou hudba jako taková je nedílnou součástí života. Tedy bar s muzikou, proto.

Snažíte se nějak zajistit klidný průběh akcí, a to především jejich konce, aby nebyli okolní občané obtěžováni již zmíněnými problémy?

Ano, o potížích, které zde v minulosti probíhaly jsme mnoho slyšeli. Právě proto jsme se rozhodli zajistit klid najatou pořádkovou službou, ta je profesionální a zatím jsme s její prací spokojeni. Služba zajišťuje pořádek v podniku i v jeho bezprostředním okolí, ale je snad jasné, že nemůžeme být odpovědni za naše návštěvníky, kteří cestou domů na druhé straně obce něco zničí. To je otázkou svědomí a sebekázně každého člověka. Zatím ale informace o tom, že by se něco takového dělo, nemáme k dispozici.

Kromě již zmiňovaných úprav jste vyměnili neprůhledná skla v oknech za čirá. Jaké další úpravy máte naplánované?

Výměnou okenních tabulek chceme transparentně ukázat, že se nemáme za co stydět a každý má možnost se i jen pohledem kdykoli přesvědčit o našich solidních záměrech. Upřímně řečeno také doufáme, že dosáhneme efektu výkladní skříně a ta nám pomůže vložené úsilí a finanční prostředky zúročit. Dále chystáme připravit kuchyň na takové úrovni, abychom mohli nabídnout našim návštěvníkům možnost stravování. Zatím nabízíme jen omezený výběr, a to klobásy, párky a pizzu. Ale zpět k úpravám. Některé samozřejmě chystáme, to však záleží na mnoha okolnostech.

Co můžete případný zákazníkům nabídnout, a to jak z oblasti pohoštění, tak zábavy?

Točíme pivo Krušovice za 13, - Kč, za 18, - Kč při akcích. V současné době jednáme s Plzeňským Prazdrojem o pivu Gambrinus a Plzeňské dvanáctce. Pokud to jen trochu půjde, rádi bychom zachovali oba dodavatele. Dále pak nabízíme pestrý výběr nealkoholických i alkoholických nápojů. Na objednávku jsme pak připraveni zajistit pohoštění formou švédských stolů a studeného bufetu. Na jaře a v létě by měla fungovat zahrádka. Chtěli bychom, aby se z našeho podniku stal univerzální multifunkční prostor k pořádání různých akcí. Máme teď na mysli nejen akcí pro mladé, ale i akcí pro všechny občany obce Chýně. Krátce, něco jako kulturní dům (vím, to je směle řečeno, ale máme dojem, že právě něco takového tady schází). Uvažujeme o promítání filmů, pořádání country večírků, možná i klasických tancovaček s živou hudbou tak populárních zábav a v neposlední řadě o organizování koncertů a turnajů v šipkách. Uvítali bychom i, kdyby se zde v obci našla partička ochotníků, kteří by třeba chtěli hrát divadlo. Prostor poskytneme i různým zájmovým spolkům, ať už jde o myslivce či hasiče nebo pro pořádání schůzí obecního zastupitelstva, o tom jsme ostatně hovořili již s panem starostou. Pokud by měla zájem škola pořádat například dětská představení a besídky, tak i tuto aktivitu rádi uvítáme.

Co připravujete v nejbližší době?

Speciálně pro toto číslo Chýnovin jsme připravili vkládanou poukázku na konzumaci vybraných nápojů a byli bychom velice potěšeni, kdyby co možná nejvíce čtenářů tuto poukázku využilo.

Ondřej Jelíneknext up previous
Next: Inzerce Up: CHYN4_00 Previous: Volby 2000
2006-10-06