next up previous
Next: Napište nám ... Up: Zdravý život Previous: Zdravý život

Zdravotnické zařízení YGIA

Je to již více než čtyři roky, co jsme zahájili činnost ordinace rehabilitace a akupunktury v Hostivici.

Díky pochopení a podpoře pana starosty MVDr. Chalupy, jakož i celého zastupitelstva bylo možno vybudovat pracoviště na nejvyšší úrovni, které bylo otevřeno 1.července 1997.

V březnu 1998 k ordinaci rehabilitace a akupunktury přibyla ordinace zubní.

Od té doby navštěvují naši ordinaci pacienti nejen z Hostivice, Prahy a okolí, ale z celé České republiky a ze zahraničí. Léčili a léčí se u nás také pacienti z Chýně. Pro ty, kteří o našem zařízení ještě nevědí a naši péči by potřebovali, jsme se rozhodli napsat několik slov.

Poskytujeme vyšetření a ošetření chrupu, rehabilitační vyšetření a léčbu, magnetoterapii, laseroterapii, ozonoterapii, klasickou lékařskou masáž, suché uhličité koupele (k celkové regeneraci organismu), lymfomasáž, akupunkturu klasickou čínskou, japonskou, francouzskou auriculoterapii, akupunkturu bioenergetickou, korejský mikrosystém SU JOK...

Léčit se zde mohou pacienti s poúrazovými a pooperačními stavy, předoperační příprava svalstva, urychlení pooperační regenerace, stavy před a po operaci páteře, po náhlých cévních mozkových příhodách, obrny lícního nervu, periferní obrny, polyradikulitidy, polyradikuloneuritidy, myopatie, stavy po operacích periferních nervů, epilepsie, dětská mozková obrna(DMO), roztroušená skleroza(RS), migréna, bolesti a nemoci zubů, Parkinsonův syndrom, psychické a fyzické alterace, stresy, vyčerpanost, poruchy zažívání, stomatitidy, paradentóza, hypersekrece, pálení žáhy, nechutenství, průjmy, zácpy, stavy po operaci žlučníku, psoriáza, ekzémy, alergie všeho druhu, jizvy, kopřivky, alergické dermatitidy, astma bronchiale, alergické rýmy, záněty horních cest dýchacích, poruchy imunity, imunostimulace, snížení obranyschopnosti organismu, poruchy štítné žlázy, všechny bolestivé stavy páteře, bolesti kloubů kyčelních, kolenních, rukou, nohou, dna a jiné metabolické poruchy, skoliózy, degenerativní poruchy kloubů, Bechtěrevova choroba, progresivní polyartritida, choroby šlachosvalového aparátu, osteoporóza, poruchy statiky a dynamiky těla, poruchy stereotypu chůze, vadné držení těla, sedu, poruchy růstu, návykové stavy, kuřáctví, drogová závislost, obezita, retardace, tréma, nespavost, strach, poruchy funkce orgánů, léčba všech funkčních poruch, poruchy zraku, sluchu, gynekologické obtíže, cysty, sterilita, impotence a v neposlední řadě zvýšení schopnosti učení....

Toto zařízení, které najdete v klidném a kultivovaném prostředí hotelu Fort Roxy, v ulici Litovická 476, je velkým přínosem nejen tím, že rozšířilo služby v Hostivici a okolí, ale i poskytováním lékařské péče v sobotu a v neděli.

Pacienti se objednávají telefonicky nebo osobně, ordinační doba je denně od 7$^{00}$ do 21$^{00}$, včetně soboty a neděle. Akutní případy ošetřujeme 24 hodin denně, ihned po předchozí telefonické domluvě na telefonním čísle 02/20980475, 0603/518341.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

MUDr. Juraj Gressner MUDr. Michaela Gressnerová


next up previous
Next: Napište nám ... Up: Zdravý život Previous: Zdravý život
2006-10-06