next up previous
Next: Výsledky ze závodů 12. Up: Kultura, sport, společenské akce Previous: Staročeské máje

Dětský den

Občanské sdružení Arbor pořádalo 1. června dvanáctý Dětský den. Již tradičně jsme pro děti připravili několik soutěží, bohužel letos bez výstupu na bedýnky, dále malé občerstvení, koláče se zapečenými mincemi a na závěr opékání buřtů.

Po vyhlášení výsledků a předání cen byl rozdán každému dítěti balíček se sladkostmi, ovocem a malým překvapením.

Do programu jsme zařadili novou hru Kulička na cestě, ve které je nutné pomocí dvou provázků a kroužku provést železnou kuličku po klikaté cestě lemované mnoha otvory, v nichž může kulička při malé nepozornosti hráče zmizet. Vzhledem k tomu, že byly k dispozici dva exempláře, mohla být tato hra zařazena do soutěže, v níž vítězem byl ten, kdo déle udržel kuličku na cestě, a ten pak byl odměněn bublifukem.

O další netradiční zpestření se postaral pan Kracík se svým dálkově řízeným modelem. Auto tahač-návěs mělo nejen péra, ale i tlumiče a funkční světla, hlavně však věrně imitovalo zvuk motoru včetně volnoběhu, akcelerace a řazení.

O. s. Arbor chce touto formou poděkovat všem občanům, kteří se podíleli na zajištění a plynulém průběhu Dětského dne, předně panu Kracíkovi za ozvučení akce a ukázku modelu, Mirkovi Rajtorovi za obstarání kuželů k jízdě zručnosti, manželům Suchardovým za plakáty a paní Hance Fouskové za upečení koláčů.

Dále děkujeme těm občanům a firmám, kteří finančně přispěli na nákup věcných cen, občerstvení a na balíčky, jichž se rozdalo sto čtyři.

Přispěli tito občané a firmy:

Komextherm, OK Trans, spol. s r.o., Pivovarský dvůr - p. Hojda, Agrosa, a.s., Auto Fousek - p. Fousek, Music bar, hostinec Veselý - Kuchař, MUDr. Appelt, Fousek Pavel, Mlynář Zdeněk, OPS Strahovský rybník, Řezáč Karel, Silverstone - p. Krupař, Fousková Hana, Čelikovský Vladimír, Fousovi, Kosinovi, Bein Jiří, Fišerovi, J+T Novotný, Procházka Václav, Rajtora Miroslav st., Staňkovi ml., Svoboda Petr, Truksovi, Vítkovi, Vrakoviště Renault - p. Hák, Legátová Marcela, Němcovi, Pospíšilovi, Bláha Jindřich - ul. Hlavní, Fousková Petra, Neoralovi, Tremlovi, Reichardtovi st. a jeden občan nechtěl být jmenován.

Firma Duni darovala papírové talířky, kelímky na nápoje a ubrousky. Dopravní podnik hl. m. Prahy, a. s., daroval balonky, pastelky, bloky, pexesa a další zajímavé předměty.

Celkem se letos vybralo 17 600 Kč, vydáno bylo 13 088 Kč. Zbytek bude uložen na příští Dětský den.

Eva Jelínková


next up previous
Next: Výsledky ze závodů 12. Up: Kultura, sport, společenské akce Previous: Staročeské máje
2006-10-06