next up previous
Next: Akce v Hájku Up: Kultura, sport, společenské akce Previous: Sportovní činnost TJ Sokol

Atletické závody

19. května jsme se zúčastnili okresních atletických závodů v Praze Na Kotlářce, kde naší TJ reprezentovalo 11 mladších žáků. Družstvo mladší žáci II. ve složení David Zmek, Pepa Mach, Jára Jaroš, Lukáš Čížek, Martin Petrach a Patrik Kučera získalo 1. místo. V jednotlivcích se na 3. místě umístil Vašek Jungmann v mladších žácích I. a v mladších žácích II. se na 4. místě umístil Pepa Mach, který si tím vybojoval účast na krajských závodech ve Vlašimi. Zde 10. června, ve veliké konkurenci ze všech okresů Středočeského kraje, získal 11. místo s tím, že ve své kategorii byl z okresu Praha - západ nejlepší. Soutěžilo se ve skoku do dálky, běhu na 50 m a hodu kriketovým míčkem.